Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

Výročí firmy 20 let!


Stručná historie realitní společnosti Deckart reality s.r.o., která slaví 20. výročí založení společnosti a 20. výročí úspěšného fungování na realitním trhu.

Společnost s původním názvem Deckart s.r.o. byla založena v září 1999 jednateli Karlem Císařovským a Markem Janotkou. Předmětem podnikání byla v počátku reklamní a marketingová činnost, která se časem rozšířila i na činnost realitní, ve které společnost působí dodnes.

V následujících letech se společnost věnovala dalším podnikatelským projektům.

V roce 2011 došlo z důvodu plné diverzifikace k rozdělení společnosti na reklamní agenturu Deckart reklama s.r.o. a realitní kancelář Deckart reality s.r.o. K rozdělení došlo po dohodě obou jednatelů a nadále obě, na sobě již zcela nezávislé, společnosti udržují obchodní a přátelské vztahy.

V současné době se společnost Deckart reality s.r.o. naplno věnuje realitní a developerské činnosti a zajišťuje pro své klienty úplný realitní servis.

Tímto všem našim zákazníkům uctivě děkuji a těším se na další spolupráci.

Karel Císařovský

Jednatel společnosti

Deckart reality s.r.o.
Masarykova tř. 83, 415 10 Teplice-Sobědruhy
Mobil: +420 775 601 444, Telefon: +420 417 534 851
IČ: 28748794
reality@deckart.cz, cisarovsky@deckart.cz
www.deckart.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek