Evidenční číslo: 4552/1171
Adresa: Revoluční, Liberec, Liberec IV-Perštýn
Cena: Info v RK
Poznámka k ceně: služby cca 8.300.- Kč vč. DPH
Info v RK

Nemovitosti

Popis nemovitosti

NABÍZÍME K PRONÁJMU KOMERČNÍ PROSTORY V SAMÉM CENTRU MĚSTA LIBERCE. Prostory díky své pozici a okolní plně využívané komerční struktuře, nabízí velmi frekventovanou pozici. V okolí fungující stravovací zařízení a obchody s možností provozu i v omezené době. Zásobování bezproblémové s možností využití rampy. K dispozici je i možnost využití zvedací hydraulické rampy, která je napojena na pronájem menšího prostoru, sousedící s námi nabízenými prostory.
Komerční prostor se skládá z dvou podlahových částí. Přízemní část (v současnosti sloužící jako prodejna bílého zboží) o rozloze 70 m2 se zázemím pro kancelářský kout a přístupem k výtahu s nosností 320 kg, po schodech, kde míjíme část prostoru sociálního zařízení a Wc, se přesuneme do 1 patra o rozloze 90 m2, DO TĚCHTO PROSTOR JE MOŽNÝ PŘÍSTUP I ZE ZADNÍ STRANY BUDOVY s nákladní rampou. Možnost parkování přímo před prodejnou.
Námi inzerované prostory lze variabilně doplnit o rozšíření pronájmu dalších přilehlých prostorů, které jsou v různých podlahových plochách. CENA NÁJMU JE K JEDNÁNÍ!
Více informací poskytne makléř.

Základní info

Umístění: Centrum obce
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Revoluční, Liberec, Liberec IV-Perštýn

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: Přízemí
Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Máte otázku?

Kde inzerujeme?