Evidenční číslo: 4517/1171
Adresa: Jeřmanice
Cena: Info v RK
Info v RK

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Dovolte mi představit vám jedinečný pozemek, který se nachází v krásné přírodní lokalitě Jeřmanice u Liberce. Jedná se o slunný pozemek s expozicí jižní strany o velikosti 32897 m na kterém jsou dvě stavební parcely o velikosti 209 m a 31 m.
Jedinečnost tohoto pozemku je soukromí a možnost vlastního přírodního království.. Nejedná se o pozemek v satelitu. V současné době je další zástavba v okolí nemožná. Z tohoto důvodu je zajištěné soukromí bez sousedů i v budoucnu. Reálná možnost pro vybudování rodinné farmy, chovu koní apod..
Další velkou výhodou pozemku je bezpochyby dostupnost infrastruktury (nájezd na dálnici Liberec Praha pouhé 3 minuty jízdy, tím pádem je doba dojezdu do Prahy pouhých 45 minut) a občanské vybavenosti do 2 km. Liberec je pak vzdálený pouhých 10 minut cesty vozem. Ve vzdálenosti cca 700 m od pozemku se nachází multifunkční areál se sjezdovkou, bobovou dráho, dětským hřištěm s možností velkého sportovního i zábavného vyžití.
Oproti tomu je zde možnost vyrazit do klidu lesa, který navazuje na pozemek.
Pokud stojíte o soukromí bez sousedů a přesto nadosah města, je tento pozemek určen právě vám. Takovýchto míst Liberec v dnešní době již moc nenabízí.
Jestliže se vám pozemek líbí a chtěli byste se o něm dozvědět více informací, neváhejte mne oslovit.

Pozemek p.č. 1920 trvalý travní porost v obci Jeřmanice o celkové výměře 32 897 m2. S pozemkem sousedí i p.č. st. 379 zastavěná plocha a nádvoří, zemědělská stavba 31m2, bez čp/če, dále p.č. st. 380 zastavěná plocha a nádvoří, zemědělská stavba 208 m2, bez čp/če.
Cena prodeje celku součet je 302 Kč/m2.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Adresa: Jeřmanice

Máte otázku?

Kde inzerujeme?