Evidenční číslo: 4653/1171
Typ: Vícegenerační
Adresa: Doubravská, Teplice, Trnovany
Cena: 9 152 000Kč
9 152 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme ke koupi rodinný dům v Teplicích. V současné době je využíván jako Soukromé ubytování. Měsíční výtěžnost je 90 000,-Kč - 180 000,-Kč. V přízemí je nebytový prostor s vlastním sociálním zařízením (1xWC muži,1xWC ženy a úklidová místnost). Prostor je vybaven novým nábytkem, lze jej využít jako provozovnu kadeřnictví, kosmetiky nebo malé bistro a podobně. V zadní části objektu jsou 3 vybavené pokoje, každý má koupelnu, WC a vybavenou kuchyňku. Na dvoře je posezení, dřevěná přístavba a kóje na popelnice. V prvním patře jsou 3 třílůžkové pokoje každý s vlastním soc. zázemím a vybavenou kuchyňkou. Také se zde nachází další úklidová místnost. V druhém patře je třípokojový apartmán s koupelnou WC a kuchyňkou. Původní využití tohoto prostoru byl mezonetový byt s podkrovní ložnicí kde je nainstalovaná klimatizace. V současnosti je podkroví uzavřené a schody jsou složené. Po pár menších úpravách lze apartmán zase využívat jako byt. V celém objektu jsou nainstalované kamery, které lze přes aplikace sledovat i vzdáleně. Na bočních vstupních dveřích do ubytování je nainstalován zámek s aplikací Smartkey Hlavním zařízením systému je bateriová klika SmartKey, která umožňuje ovládání dveří a je výhradně instalována bez vedení kabelů. Výdrž baterie při použití lithiových, je až 2 roky online, nebo 20.000 otevření. Kliku lze ovládat pomocí mobilního telefonu (ekey), otisků prstů, číselných kódů, karet a čipů, mechanického klíče. Všechny způsoby ovládání zámku lze nastavit v režimech:

Trvalý přístup (přístup platí, dokud jej nesmažete)
Přístup s datumem platnosti od/do (datum příjezdu a odjezdu hosta)
Opakující se přístup s omezením na přesný den a čas (např. pondělí 8-18, pracovní dny od 8-15 a pod.)
Jednorázový přístup (lze zadat a otevřít pouze jednou)
Další vlastnosti office režim lze nastavit na určité dny a čas, kdy po otevření dveří platným přístupem nedojde k jejich uzamčení. K automatickému uzamčení dojde v nastavený čas. Tato funkce je ideální například pro veřejné prostory, které mají být přes den přístupné bez oprávnění, ale po skončení pracovní doby se do těchto prostor dostane pouze osoba s platným oprávněním.

Všechna tato nastavení lze provádět online přes Wifi HUB, nebo u zámku přes aplikaci a Bluetooth propojení. Ubytování je spravováno v systému Previov bezkontaktním systému za pomoci Aplikace Alfred, která poskytne vašim hostům komfortní nástroj pro správu jejich rezervace. Online check-in, přiobjednání služeb, online platba, otevření dveří do pokoje či zrušení úklidu vašim hostům zpříjemní pobyt a Vám ušetří čas a peníze. Veškeré systémy, email, webové stránky i telefonní číslo bude předáno kupci při předání domu. Dále zde zůstane veškeré vybavení, náhradní ložní prádlo a v každém patře potřeby na úklid.
Odhadní cena 9 500 000 Kč. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí. Financování zajistíme. Doporučujeme prohlídku s naším makléřem.

Základní info

Umístění: Centrum obce
Typ objektu: Vícegenerační
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Doubravská, Teplice, Trnovany
Cena obsahuje včetně DPH, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 228m2
Plocha zahrady: 30m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení objektu

Terasa, Zahrada

Inženýrské sítě

230V, Internet, Plyn, Voda, pitná

Dopravní dostupnost

Vlak, Trolejbus, Silnice, MHD, Autobus

Vybavenost v okolí

Zdravotnická zařízení, Úřady, Školka, Škola, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb, Supermarket

Charakter okolí objektu

Obchodní a obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Satelit, Kabelové rozvody, Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Ústrední plynové, Lokální plynové

Elektro:

230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?